Bilgisayarınızda, buradaki animasyonu görebilmeniz için gerekli olan Flash Player 8 bulunamadı.
Lütfen buraya tıklayıp gerekli olan eklentiyi yükleyiniz.

Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra buraya tıklayınız.


Greenpark Villaları 45.000 m² arazisine sadece 21 villa inşa ederek butik bir ortam yaratan özel bir projedir. Şehir yaşantısının içinde kendinize ait özel alanınızı geniş tutmayı amaçlayarak şehrin olumsuzluklarını ortadan kaldırmakta ve modern bir yaşam standardı sunmaktadırYaz-kış oturma imkanı sağlayan 743 m²’lik evler 2.000 m² içerisine yarleştirilmiş olup, her villanın kendi havuzu ve özel otoparkı bulunmaktadır. Son derece lüks tasarlanan villalar için sauna ve jakuzi gibi tüm ayrıntılar düşünülmüştür. Villalarımız aynı mimari özelliklere sahip olup sadece dış cephelerinde tek renk uygulaması yapılmıştır.

45.000 m2 lik arsamızın yaklaşık %75’ini kapsayan düzenlenmiş yeşil alanlar, tenis kortu, basketbol sahası, satranç sahası, çocuk parkı, site ortak alanı yapay gölün çevresinde oturma alanları ve gölgelik alanlar “Greenpark Villaları” sakinlerinin doğayla iç içe yaşaması için tasarlanmıştır

“Bu doküman bilgilendirme amacına yönelik olup, ANK İnşaat gerekli gördüğü hallerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.”